close

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

O firmie

„FENES” S.A. od ponad 48 lat jest polskim producentem narzędzi skrawających.

Wysoka jakość i znana marka - to cechy, które przyciągają do zakładu odbiorców z kraju i zagranicy.
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna produkowanych w wymiarach metrycznych i calowych, według norm europejskich i amerykańskich.
Obok pił taśmowych do metalu produkujemy narzędzia trzpieniowe z HSS, HSS-E, PM HSS-E i VHM.
Poza ofertą katalogową oferujemy naszym klientom narzędzia specjalne wykonane wg wymagań klienta.
W ofercie Spółki znajduje się również szeroki zakres usług, m.in. cięcia, ostrzenia, zgrzewania, hartowania czy piaskowania narzędzi.
Wszystkie wyroby są produkowane, a następnie sprawdzane pod względem jakościowym, na specjalistycznych maszynach i urządzeniach, m.in. szlifierkach CNC.
Materiały do produkcji pochodzą od renomowanych dostawców europejskich.

Spółka posiada certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP, zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018.

Zakres certyfikacji ZSZJŚiB  obejmuje projektowanie i produkcję narzędzi skrawających do metalu i drewna, usługi obróbki mechanicznej i cieplnej.
Nasi specjaliści prowadzą szkolenia oraz doradztwo techniczne w zakresie przygotowania i prawidłowej eksploatacji narzędzi.

Galeria
Formularz kontaktowy
Kontakt - Marketing

Wypełnij wszystkie pola

Fabryka Narzędzi Skrawających 'FENES' S.A.

ul. gen. Franciszka Kleeberga 2

08-110 Siedlce 

tel. +48 25 632 52 51