By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Frez BLUE VHM do materiałów bardzo twardych do metaluFrez BLUE VHM do materiałów bardzo twardych do metalu
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Frez GOLD VHM do materiałów utwardzanych do metaluFrez GOLD VHM do materiałów utwardzanych do metalu
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Frez General do zastosowań ogólnych do metalu VHMFrez General do zastosowań ogólnych do metalu VHM
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Pogłębiacz DIN 335-D 90 do metalu VHM HSS Z3Pogłębiacz DIN 335-D 90 do metalu VHM HSS Z3
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Pogłębiacz DIN 335-C 90 do metalu VHM HSS Z3Pogłębiacz DIN 335-C 90 do metalu VHM HSS Z3
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
kup narzędzia do metalu
Nowe produkty
Aktualności

Zostań naszym dystrybutorem!

Nieustannie rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę narzędzi i maszyn, w związku z tym poszukujemy cały czas nowych dystrybutorów na całym świecie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, bądź wypełnij nasz formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej!

Już istniejemy od ponad 49 lat! 

Niezawodne partnerstwo

Zawsze staramy się budować trwałe relacje z dostawcami na całym świecie. Rozwijając naszą sieć dystrybucji, umożliwiamy dostarczenie wysoko wydajnej mocy tnącej do jak największej liczby branż, zwiększając ich zyski i redukując odpady produkcyjne. Nigdy nie zasycimy rynku, więc nie musisz martwić się konkurowaniem z innymi dystrybutorami FENES S.A..

Współpraca z Tobą

Kiedy pracujesz z nami, otrzymujesz więcej niż tylko dostawcę wysokiej jakości pił taśmowych i innych narzędzi skrawających. Wspólnie pracujemy z naszymi dystrybutorami, aby zapewnić zaspokojenie wszystkich ich potrzeb, zapewniając ciągłe doradztwo i wsparcie przez cały okres trwania naszego partnerstwa. Dowiedz się więcej o dedykowanej obsłudze, jaką zapewniamy naszym dystrybutorom.


Korzyści dla dystrybutora

Oprócz naszego ciągłego wsparcia istnieje wiele powodów, dla których bycie dystrybutorem naszych produktów jest korzystne dla Twojej firmy.

Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony naszą współpracą, począwszy od zwiększonego asortymentu produktów po lepsze marże zysku.

Dlaczego warto zostać dystrybutorem FENES S.A.?

Jeśli zastanawiasz się nad zostaniem dystrybutorem FENES S.A., chcemy, abyś miał pewność, że jest to dla Ciebie opłacalne.

Poszerz swój asortyment

Narzędzia firmy FENES S.A. stanowią doskonały dodatek do Twojego asortymentu produktów. Dzięki szerokiej gamie narzędzi i ich zastosowań pomożemy Ci rozszerzyć Twój obecny asortyment, dając Twoim klientom więcej powodów do współpracy.

Zmień dostawcę

Od wysokich cen, niestabilnej jakości po długi czas oczekiwania na dostawę – istnieje wiele powodów, dla których Twoja relacja z obecnym dostawcą może nie działać zbyt dobrze aktualnie. Jeśli chcesz pójść dalej, firma FENES S.A. wychodzi naprzeciw, aby upewnić się, że Twoi klienci nie pozostaną bez produktów.

Zwiększ swoje zyski

Nasz model cenowy dla dystrybutorów pozwala Ci zarobić więcej pieniędzy na sprzedawanych produktach. Wprowadzenie doskonałej gamy produktów oferujących wydajność i trwałość przyniesie korzyści Twojej sprzedaży i utrzymaniu klientów, prowadząc do większych zysków w dłuższej perspektywie.

Popraw swoją wydajność

Nasze narzędzia marki FENES S.A. są produkowane zgodnie ze ścisłymi wytycznymi zapewniającymi jakość i wydajność. Oferujemy zawsze gwarancję , dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty, które sprzedajesz swoim klientom, są po prostu najlepsze.

Usprawnij swoje zapasy

Produkując wszystkie nasze narzędzia i piły we własnym zakresie, jesteśmy w stanie zapewnić stałą produkcję i szybką dostawę. Nigdy nie spotkasz się z długim oczekiwaniem na dostawy, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz, więc nie ma potrzeby ciągłego utrzymywania pod ręką ogromnych zapasów.

Nasz serwis dla dystrybutorów FENES S.A.

W tej chwili poszukujemy większej liczby dystrybutorów, którzy pomogliby nam promować i sprzedawać naszą wiodącą w branży gamę brzeszczotów do pił taśmowych i narzędzi na rynku globalnym.

Ochrona Twojego regionu sprzedaży

Chociaż pragniemy dostarczać naszą ofertę coraz większej liczbie klientów na całym świecie, uważamy również, aby nie przesycić rynku zbyt dużą liczbą dystrybutorów FENES S.A. w jednym miejscu.

Nigdy nie będziesz musiał się martwić, że będziemy handlować bezpośrednio na Twoim terytorium, tak jak inni producenci; chcemy, abyś jak najwięcej skorzystał z tego partnerstwa.

Szybka dostawa na całym świecie

Wiemy, jak frustrujące może być oczekiwanie na Twoje zamówienie, dlatego oferujemy szybką dostawę na całym świecie.

W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, możemy wysyłać duże przesyłki międzynarodowe w całości, szybko i na czas, dzięki czemu nigdy nie musisz kazać swoim klientom czekać.

Niezawodny magazyn

Produkując na miejscu w Polsce, jesteśmy w stanie kontrolować wielkość produkcji i mieć pewność, że zawsze mamy wystarczającą ilość zapasów, aby wysłać je do naszego dystrybutora narzędzi i maszyn.

Oznacza to, że nie musisz się martwić o utrzymywanie dużych ilości zapasów w dowolnym momencie, ponieważ możesz mieć pewność, że będziemy mieć w magazynie wymagane produkty, kiedy tylko potrzebne będzie ich zapotrzebowanie.

Bieżące wsparcie

Bycie dystrybutorem FENES S.A. to przyjemne wyzwanie i wspaniała współpraca. Nasi eksperci branżowi są tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku, od udzielania odpowiedzi na pytania techniczne po zapewnianie szkoleń i wsparcia marketingowego.

Szybkie dostarczanie klientom właściwych informacji pomoże Ci zdobyć więcej zamówień, pozyskać więcej klientów i zwiększyć swój udział w rynku.

Aktywnie poszukujemy nowych dystrybutorów do współpracy z FENES S.A.!

Czy chcesz skorzystać z naszej szerokiej gamy produktów, wyjątkowej obsługi i stałego wsparcia dystrybutorów?

Aby dowiedzieć się więcej lub rozpocząć swoją drogę do stania się naszym dystrybutorem narzędzi, maszyn, a przede wszystkim brzeszczotów do pił taśmowych, wypełnij nasz formularz lub zadzwoń do nas pod: tel.: +48 25 632 52 51. Skorzystaj z zakładki Kontakt z nami/lub z naszym zespołem, aby przejść do szczegółów!